UAB „RANLANGAI“ pradėjo savo veiklą 2006-ais metais. Nors ir būdama jauna, įmonė jau dabar yra viena iš didžiausių gamintojų rytų Lietuvoje. Mūsų produkcija – tai mediniai langai, lauko durys, langinės, struktūriniai fasadai ir kitos šviesai laidžios medžio-aliuminio konstrukcijos. Produkcija atitinka ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje keliamus reikalavimus ir yra vertinama statybos organizacijų, architektų, bei individualių namų ir butų savininkų.

Mūsų misija – žmonių gyvenimo aplinkos kokybės gerinimas. Komfortas namuose ir darbe turi tapti kiekvieno šiuolaikinio žmogaus normomis. Mūsų tikslas – tapti viena iš lyderiaujančių įmonių Lietuvoje, kuri neštu apčiuopiamą naudą Jūsų aplinkos gerinime.

Mediniai langai, medinės durys, Apie mus
Apie mus

Ekologija

Gamybai naudojame tik tarptautinius sertifikatus turinčią medieną, kuri gaunama iš gamtai draugiškų tiekėjų, eksploatuojančių tvarias plantacijas atitinkančias FSC (Forest Stewardship Council®) standartus, visos gamybinės atliekos naudojamos šildymui. Dažymui naudojame vandens pagrindu pagamintas, gamtai nekenksmingas medžiagas. Mes rūpinamės, kad visi mūsų gaminiai atitiktų aukščiausius ilgaamžiškumo kriterijus ir būtų ekonomiskai naudingi kuo ilgesnį laikotarpį.

Apie mus

Bendradarbiaukime

Kviečiame bendradarbiauti fizinius ir juridinius asmenis. Galimi partnerystės būdai: agentavimas, gaunant atlygį nuo mūsų vardu sudarytų sutarčių. Visus darbus atliekame mes.
Atstovavimas, savarankiškai parduodant mūsų produkciją. Visą reikiamą informaciją ir pavyzdžius ekspozicijai Jūsų biure suteiksime.
Norėdami gauti daugiau informacijos kreipkitės telefonu arba el. paštu.

Apie mus

Eksportas

Pagrindinės eksporto rinkos: Švedija, Norvegija, Danija, Vokietija, Prancūzija, Italija, Didžioji britanija.